До уваги!

Запрошуємо Вас до співробітництва із науковим фаховим виданням «Правові горизонти».

До 15 жовтня 2017 року здійснюється прийом наукових статей до Випуску № 5 (18).

Для зручності авторів рекомендуємо в якості зразку оформлення розглянути приклад вже опублікованої статті у Журналі.

За більш детальною інформацією звертайтеся за електронною адресою:  legalhorizons@yahoo.com

7

Шановні колеги!

Редакційна колегія наукового журналу «Правові горизонти» із радістю повідомляє, що Журнал включено до Переліку наукових фахових видань України із юридичних наук.

Так, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 996 від 11. 07. 2017 р. науковий журнал «Правові горизонти», який видається Сумським державним університетом, було включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватись результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук.

У Журналі публікуються статті провідних вітчизняних та іноземних вчених і здійснюється популяризація наукових досліджень із юридичних наук.

Картинки по запросу научные журналы

УВАГА!

Редакційна колегія наукового журналу «Правові горизонти» запрошує до публікації у Випуску № 4 (17). Для опублікування статті необхідно не пізніше 30 червня 2017 року (включно) надіслати на електронну пошту legalhorizons@yahoo.com наступні матеріали:

  • статтю, оформлену у відповідності до вимог;
  • відомості про автора (ів);
  • автори, які не мають наукового ступеня, супроводжують свої наукові статті рецензією кандидата або доктора наук за фахом публікації;
  • фото автора (ів) та наукового керівника.

5

Шановні колеги!

Вийшов Випуск № 3 (16) наукового журналу «Правові горизонти». Електронну версію журналу Ви можете знайти на сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

Журнал «Правові горизонти» спрямований на публікацію результатів наукових досліджень, підвищення професійної компетенції фахівців, ознайомлення практикуючих правників із актуальними проблемними питаннями різних галузей юриспруденції, поширення наукових знань, передового досвіду у галузі права та методики викладання юридичних дисциплін, інтеграція вітчизняної юридичної науки та освіти у світовий освітній і дослідницький простір.

За більш детальною інформацією звертатися за електронними поштами:

legalhorizons@yahoo.com

m.utkina@yur.sumdu.edu.ua

utkina.maryna93@gmail.com

4

УВАГА!

Вийшов друком Випуск № 2 (15) наукового журналу «Правові горизонти». Із змістом Ви можете ознайомитися за посиланням, а також на сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Редакційна колегія запрошує до співпраці всіх бажаючих в рамках розміщення наукових статей. До публікації у науковому журналі приймаються науково-теоретичні та практичні матеріали із актуальних загальнотеоретичних та галузевих правових питань, правозастосовної практики та ін.

За більш детальною інформацією звертатися за електронними поштами:

legalhorizons@yahoo.com

m.utkina@yur.sumdu.edu.ua

utkina.maryna93@gmail.com

3

1 2